Videos

Video Description

Kytička na anglické slovíčka

Ukázka výukové aplikace na procvičování anglických slovíček. Když se do vývoje výukové aplikace podaří zapojit i samotné děti, vznikají nenapodobitelné child-friendly produkty.

Jak se hrají lodě

Lodě jsou bezva hra, na které se naučíte chápat práci se souřadnými systémy [A,1]. Zde je videoukázka v češtině jak na to.

Vývoj žáby z vajíčka

Celý proces zrození žáby je zachycen v tomto videu. Od vajíčka přes pulce až po žábu, téměř po dnech. Zajímavá podívana nejen pro děti. K žabímu tématu ještě jedna zajímavá aktivita pro děti – pracovní sešit žabihop.

Autíčko na gumičku

Jak si vyrobit jednoduché autíčko na gumičkový pohon. Špachtle, slánka, špejle, víčka, gumička a tavíci pistole. Na videu můžete vidět pěkný tip, co dělat, když nám takové autíčko prokluzuje. Jednak opatřit kola pneumatikou a jednak zatížit zadní nápravu. Gumová pneumatika je dle mého názoru zbytečná, budeme-li autíčko puštět na koberci.

Mechanické kyvadlo

Ukázka dřevěné stavebnice pro děti od 8let. Učílek chválí tento precizní funkční kousek, který si složíte během 2 hodinek a nahlédne do tajů hodinových strojků.

Žabihop

Videonávod k pracovním sešitu s hlavolamy. Jak postavit skákající žabičku z papíru (origami).

Přesunout se na začátek